Franchise

Öncelikle Tüm Yatırımcı Adaylarımıza Merhaba,

Bizler Cadının evi olarak Çikolata&Kahve konseptine hem yeni bir bakış açısı hem de bilinen çikolataya çok daha lezzetli, kaliteli ve daha yeni bir yorum kazandırmak amacıyla 2017 yılında faaliyetlerimize başladık.

Yola çıktığımızda ilk 2 yılımızı sağlam bir alt yapı, kaliteli bir ARGE ve ilerleyen yıllarda ailemize katılacak olan paydaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla güçlü ve pratik bir sistem oluşturmaya harcadık. Ve kısa sürede markalaşarak hızlı bir şekilde büyümeye başladık.

Şu anki hali ile Cadı’nın Evi, tamamen gerçek çikolatalarla ve kendine has reçetelerle hem tüketicisinin damağına asla unutturamayacağı bir çikolata deneyimi yaşatan hem de güçlü franchising sistemi sayesinde giderek büyüyen bir lezzet geleneğinin temsilcisidir.

Sizler de hızlı bir şekilde büyüyen ve bu süreçte franchiselarına başarısı kanıtlanış iş modeli ile titizlikle destek veren ailemize katılmak ve bu lezzet geleneğini bizlerle birlikte yaymak ister misiniz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bizler bayilerimize kazandıran fırsatlar sunuyoruz.

Çünkü biz operasyon desteği ile her an bayilerimizin problemlerini çözüyoruz.

Çünkü biz lezzeti tartışılmaz lezzetler üretiyoruz.

Çünkü bizler profesyonel eğitim desteği veriyoruz.

Çünkü biz sağlam ve hızlı sonuçlar veren bir sistem kullanıyoruz.

Cadı’nın Evi Franchising Süreci

1- BAŞVURU VE ÖN GÖRÜŞME

Franchise adayları web sitesi üzerinden başvuru yapabilir ya da mail adresimize iletişim ve ilgilendikleri bölge bilgilerini mail atabilir. Başvuru yapan Franchise adaylarımız daha detaylı görüşme yapmak için genel merkezimize davet edilir.

2- DÜKKAN DENEYİMİ

Franchise adaylarımız, sistemi daha iyi tanıyabilmeleri için kısa süreli dükkân deneyimine alınır.

3- SUNUM

Franchise adayları dükkan açılacak bölge için fizibilite çalışması yapar. Yaptıkları fizibilite çalışmasını sunmak, kendini tanıtmak ve iş planlarını anlatmak üzere yönetim ekibiyle bir araya getirilir.

4- ÖN PROTOKOL VE EĞİTİM BEDELİ

Yönetim ekibinden iş ortaklığı için onay alan adaylar ile dükkan açılışı öncesinde teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk resmi sözleşme imzalanır, eğitim bedeli alınır ve bölge yeni franchise görüşmelerine kapatılır.

5- EĞİTİM

Franchise’lerimiz belirlenen eğitim şubelerinde kendilerine atanan eğitim şefleri eşliğinde teorik ve pratik eğitime alınır. Şube açılışından önce temel bir eğitime tâbi tutulurlar.

6- DÜKKAN KİRALAMA

Franchise’miz, alanında uzman emlak geliştirme ekibimiz ile birlikte dükkân için en uygun noktayı bulur ve kiralama yapılır.

7- SÖZLEŞME SÜRECİ

Şirket kurulumu sonrası Cadı’nın Evi ile franchise sözleşmeleri imzalanır

8- İNŞAAT

Franchise’lerimiz belirlenen eğitim şubelerinde kendilerine atanan eğitim şefleri eşliğinde teorik ve pratik eğitime alınır. Şube açılışından önce temel bir eğitime tâbi tutulurlar.

9- PERSONEL ALIMI

Şube operasyonunun sağlıklı yürütülebilmesi için gerekli olan ekip arkadaşlarının alımı yapılır.

10- DÜKKAN AÇILIŞI

Operasyon ekibimizle birlikte açılış yapılır ve ilk lezzetimiz satılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dilerseniz ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz!

Menü