Çikolatanın yediden yetmişe herkesin yemekten vazgeçemediği, keyif ve mutluluk veren bir lezzet olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Fakat bizler Cadı’nın Evi olarak, bu lezzetin el yapımı ve özel reçetelerle hazırlanıp, gözlerinize ve gönlünüze hitap eden konforlu bir mekânda ve en kaliteli haliyle sunulmasından yanayız.

İşte bunları göz önünde bulundurarak hem Çikolata & Kahve konseptine yeni bir bakış açısı hem de bilinen çikolataya çok daha lezzetli, kaliteli ve daha yeni bir yorum kazandırmak amacıyla 2016 yılında hizmete başladık.

Cadı'nın Evi ilk şubesi - Kayseri Talas 2016

Yola çıktığımızda ilk 2 yılımızı sağlam bir alt yapı, kaliteli bir ARGE ve ilerleyen yıllarda ailemize katılacak olan paydaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla güçlü ve pratik bir sistem oluşturmaya harcadık. Ve kısa sürede hızlı bir şekilde büyümeye başladık.

Cadı'nın Evi ilk şubesi - Kayseri Talas 2024

Şu anki hali ile Cadı’nın Evi, nitelikli çikolatalarla ve kendine has reçetelerle hem tüketicisinin damağına asla unutturamayacağı bir çikolata deneyimi yaşatan hem de güçlü franchising sistemi sayesinde giderek büyüyen bir lezzet geleneğinin temsilcisidir.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden toplanan kakao çekirdeklerinden elde edilmiş çikolatalarımızı herkesin tatmasını ve bu lezzeti nesilden nesile aktarmayı hedeflememizin tek bir amacı var: Mutlu olun diye!

Son olarak; müşteri memnuniyetini temel alarak başladığımız bu hikayede dileriz ki, bir gün Cadı’nın Evi’ne yolunuz düşer ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi biz oluruz.

Türkiye genelinde toplam
35
şubemiz bulunmaktadır.

Konseptimiz

Büyüdükçe güzelleşen bir “aile” olduğumuza inanıyoruz. Ve kusursuz konsepte sahip mekanlarda sizlere sunduğumuz eşsiz çikolatalarımız, güzel ülkemizin dört bir yanında keşfedilsin diye franchising sistemi ile büyüyoruz… Şu ana kadar ailemize katılanlar:

Çikolataya olan tutkumuz işimizi “Aşk” ile yapmamızı sağlıyor. Kalitemizden ödün vermeden, kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekânda hizmet sunma ve en lezzetli çikolataları üretme arzumuz; aslında küçücük bir tebessüm için. Sadece “Mutlu olun diye!”…